počkejte, prosím

zpět
zpět na www.zabicky.cz
Nepřihlášený uživatel jméno: | heslo:
Registrace Zapomenuté heslo

Rozpis plavání


vybraný kurz: plavání dětí změnit


Vybraný týden: od 16. dubna 2018 od 23. dubna 2018
08:45 09:20 09:55 10:30 11:05 12:00
pondělí
16.4.
Mlčáková Eliška 17|5
Jonáková Viktorie 17|5
Jakešová Eliška 17|5
Špatenka Matěj 17|5
Holubec Jan 17|5
Pešek Matěj 17|4
Kudlová Lucinka 17|1
začátečníci
Sibalová Terezka 17|10
Exner Adam 17|10
Šnoblová Anežka 17|10
Šímová Ema 17|9
Vošická Valerie 17|10
Hájková Mia 17|9
Schneiderová Laura 17|12
plavání dětí z miniškoličky Žabičky
Individuálka - Vlk Tomáš
úterý
17.4.
Horáčková Kristínka 17|1
Janata Ondřej 17|3
Sokol Hynek 17|4
Jarošová Zuzanka 17|4
Šemíková Anetka 17|4
Hladíková Terezka 17|5
Šťastná Adélka 17|7
Jonáková Natálie 17|4
Veselková Thea 16|4
Němec Vašík 17|2
Kopic Pavel 17|2
Baštová Eliška 17|5
začátečníci
Bártová Alžběta 16|10
Burian Rostislav 16|10
Rakušan Petr 16|10
Štefánková Nikol 16|10
Doležal Marek 16|7
Milichovsky Tomáš 16|11
Janáková Anna 16|9
Novotný Vítek 16|8
Zsabo Anton 16|7
středa
18.4.
začátečníci
Trtík Jan 17|7
Bílek Daniel 17|7
Veselý Tadeáš 17|8
Bukačová Nikol 17|6
Vondra Dominik 17|6
Křesťan Šimon 17|8
začátečníci
Nosek Matyáš 17|9
Čejka Radek 17|9
Zlatová Františka 17|8
Vencovská Rozálka 17|10
Novotný Adam 17|8
začátečníci
Hájková Mia 17|9
Jiráková Júlie 17|9
Svobodová Rosálie 17|10
Píbilová Eliška 17|10
Burýsek Adam 17|10
Pátek Jiřík 17|10
začátečníci
Barešová Zuzanka 17|7
Kruntorád Jan 17|11
Smejkalová Kateřina 17|10
Vondra Petr 17|11
Jiráková Štěpánka 17|8
Szolgay František 17|10
začátečníci
Žák Mojmír 17|8
Lacina Tomášek 17|5
Prokop Šimon 17|9
Škaryd Matyáš 17|9
Štěpánková Evelínka 17|7
Vlčková Viktorka 17|7
čtvrtek
19.4.
Nevole Filip 15|4
Horáčková Blanka 15|3
Weigeltová Natali 15|8
Piterková Anežka 15|10
Charvátová Lenka 15|8
Veselková Thea 16|4
Nevolová Tonička 16|12
Kočer Vít 16|10
Mikulová Marie 16|8
Hausvater Jan 16|8
Majerová Karolína 16|9
Vojtěchová Nina 16|11
Pecha Filip 16|7
Hejsková Johanka 17|2
Lepešková Míša 17|1
Kroužek Adam 17|6
Kubátová Baruška 17|5
Šramka Matěj 17|4
Pekařová Laura 17|4
Švecová Terezka 17|5
Součková Linda 17|4
Jelínek Tomáš 15|5
Žák Matěj 15|11
Zachová Anežka 15|8
Viterová Melanie 16|2
Popprlová Helena 15|9
pátek
20.4.
Čumpl Jan 17|7
Soukeník Lukášek 17|8
Švecová Terezka 17|5
Nožková Maruška 17|7
Lácha Daniel 17|7
Cáp Kryštof 17|8
začátečníci
Kočelová Vendulka 17|6
Kolář Adam 17|9
Krupková Nella 17|9
Tvrdíková Anna Sofie 17|3
Hubená Denisa 17|3
Mutl Maria 17|9
Vízner Vilém 17|8
Pertlová Alžběta 17|5
Matoušková Anežka 17|7
Sedláčková Inna 17|7
Pavelková Adélka 17|6
Havlová Nikolka 17|5
Divišová Lilien 16|7
Karel Miloslav 16|7
Matoušek František 15|9
Štekl Jiřík 15|9