počkejte, prosím

zpět
zpět na www.zabicky.cz
Nepřihlášený uživatel jméno: | heslo:
Registrace Zapomenuté heslo

Rozpis plavání


vybraný kurz: plavání dětí změnit


Vybraný týden: od 15. ledna 2018 od 22. ledna 2018
08:45 09:20 09:55 10:30 11:05 12:00
pondělí
22.1.
Mlčáková Eliška 17|5
Jonáková Viktorie 17|5
Jakešová Eliška 17|5
Špatenka Matěj 17|5
Holubec Jan 17|5
Ráslová Štěpánka 17|5
Nermuť Tomáš 17|5
Pešek Matěj 17|4
Culková Natálie 17|4
Adamová Barborka 17|5
Kučera Mikuláš 17|5
plavání dětí z miniškoličky Žabičky
plavání dětí z miniškoličky Žabičky
plavání dětí z miniškoličky Žabičky
pauza
+ individuálka
Vlk Tomáš 08|2
úterý
23.1.
Habásková Sára 17|4
Horáčková Kristínka 17|1
Janata Ondřej 17|3
Krupička Jonáš 17|2
Jarošová Zuzanka 17|4
Hladíková Terezka 17|5
Hausvater Jan 16|8
Majerová Karolína 16|9
Krupicová Beátka 16|4
Štroufová Anička 16|6
Pospíšilová Baruška 15|10
Adamcová Eliška 15|11
Šorfová Sofie 16|1
Špitzová Sára 15|11
Pevný Kryštof 15|11
Wiegeltová Natálie 15|8
Doležal Marek 16|7
Milichovsky Tomáš 16|11
Janáková Anna 16|9
Novotná Viktorie 16|11
Novotný Vítek 16|8
Viterová Melanie 16|2
středa
24.1.
Kadlecová Žanetka 17|2
Němec Vašík 17|2
Popek David 17|2
Kopic Pavel 17|2
Baštová Eliška 17|5
Součková Linda 17|4
Mifková Kristýnka 17|3
Molík Jakub 17|4
Lesáková Sára 17|4
Šemíková Anetka 17|4
Palán Tomáš 17|1
Havlinová Eliška 16|1
Píbilová Šárka 16|10
Vojtěchová Nina 16|11
Kubínová Johanka 16|12
Pecha Filip 16|7
Říhová Rozálie 16|9
Janatová Anastázie 16|2
Pešek Libor 16|2
Ježková Anna 16|4
Křesťan Ondřej 16|9
Švecová Zuzana 16|5
Sarkány Emička 16|7
Šťastná Adélka 17|7
Hajšmanová Agátka 17|8
Jonáková Natálie 17|4
Vízner Vilém 17|8
Kavka Hynek 17|7
Kroužek Adam 17|6
Báťa Pavel 17|7
čtvrtek
25.1.
Nevole Filip 15|4
Horáčková Blanka 15|3
Piterková Anežka 15|10
Charvátová Lenka 15|8
Wiegeltová Natálie 15|8
Mikulová Marie 16|8
Divišová Lilien 16|7
Pejcharová Karin 16|4
Veselková Thea 16|4
Janáčková Kamila 16|7
Nevolová Tonička 16|12
Kočer Vít 16|10
Hejsková Viktorka 16|11
Hejsková Johanka 17|2
Klim Jakub 17|2
Klapková Emma 17|1
Staněk Jakub 16|11
Šťastná Anastázie 17|1
Lepešková Míša 17|1
Nováková Štěpánka 17|7
Kubátová Baruška 17|5
Pertlová Alžběta 17|5
Šramka Matěj 17|4
Pekařová Laura 17|4
Švecová Terezka 17|5
Žák Matěj 15|11
Zachová Anežka 15|8
Kozlíková Jitka 15|12
Popprlová Helena 16|9
pátek
26.1.
Čumpl Jan 17|7
Boček Pavel 17|8
Vondrová Gréta 17|7
Soukeník Lukášek 17|8
Douchová Viktorka 17|7
Kudlová Lucinka 17|1
Sokol Hynek 17|4
Smutný Jan 17|1
Baumgartnerová Lilien 17|1
Bořil Filip 16|12
Mokrá Emma 17|2
Matoušková Anežka 17|7
Sedláčková Inna 17|7
Pavelková Adélka 17|6
Nožková Maruška 17|7
Ganobjak Adam 17|6
Havlová Nikolka 17|5
Jelínek Tomáš 15|5
Karel Miloslav 16|7
Havel Vojtěch 15|1
Matoušek František 15|9